Srebro i Brąz w Mistrzostwach Łodzi Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt

Dwie pary reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Łodzi w siatkówce plażowej. Natalia Hankiewicz w parze z Oliwią Ciechulską oraz Gabriela Wiśnik w parze z Julią Balicką. Oba zespoły szły przez ten turniej jak burza, problemy zaczęły się w fazie półfinałowej. Ostatecznie Oliwia z Natalią po bardzo zaciętej walce w finale uległy w obu setach na przewagi Gimnazjum MG 13 i zajęły drugie miejsce, natomiast Gabrysia z Julką wygrały mecz o III mc z Gimnazjum nr 35 i odebrały brązowe medale. Obu parom gratulujemy. Nasze sreberka 14 czerwca będą reprezentować swoje miasto w finałach wojewódzkich w Burzeninie. Opiekunem zespołów był p. Marcin Sapiński.