Liga Lekkoatletyczna dla SP 34!

Zakończyła się rywalizacja w lidze lekkoatletycznej w roku szkolnym 2018/19. W Igrzyskach Dzieci (kl. 4-6) odbyły się 3. rundy zawodów, a dziewczęta zdobywając 2677pkt zdobyły złoty medal Mistrzostw Łodzi. Chłopcy zajęli 5. miejsce. Najlepiej punktującymi zawodnikami byli Julia Wiśniewska i Dominik Stanisławski.

Jeszcze lepiej spisali się starsi uczniowie (kl. 7-8), którzy podczas rywalizacji w dniu 29.05.2019 wygrali za równo wśród dziewcząt jak i chłopców. Tym samym 3 złote medale drużynowej Ligi Lekkoatletycznej trafiły do naszej szkoły! Najlepiej punktującymi zawodnikami byli Zuzia Malarczyk i Alicja Czernek oraz Igor Szczepaniak i Michał Malarczyk. Finał wojewódzki odbędzie się 6.06.2019 w Sieradzu. Trzymajcie kciuki!