Stołówka

Szkoła kupuje obiady od PM 175, które przygotowywane są w kuchni przedszkolnej i wydawane przez pracowników przedszkola.

Obiad dwudaniowy kosztuje 6,00 zł (cena może ulec zmianie w zależności od cen produktów). Istnieje możliwość przyrządzenia obiadu dla dzieci z alergiami.
Płatności za obiady dokonywane są przelewem na konto:
15 1240 1037 1111 0011 0912 8095 .

W tytule przelewu należy wpisać imię, nazwisko dziecka i klasę, do której uczeń uczęszcza. Nieobecności prosimy zgłaszać do godziny 9.00 na adres mailowy: obiady@sp34.elodz.edu.pl  –  tylko takie zgłoszenia upoważniają rodziców do odpisu przy opłatach za dany miesiąc. Informacje o płatnościach wysyłane są za pośrednictwem dziennika Librus do 4 dnia każdego miesiąca. Rezygnacja z obiadów możliwa jest w każdym momencie – wystarczy wysłać maila z informacją od kiedy dziecko rezygnuje z obiadów.