Turniej Dobble

W dniu 8.12.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 34 w Łodzi, odbył się turniej „Dobble”. W konkursie wzięło udział 28 uczniów z klas 1-3. Rywalizacja była bardzo zacięta. Rozgrywką towarzyszyło dużo pozytywnych emocji. Nie obyło się bez emocjonujących dogrywek o wejście do półfinału, a następnie finału.

W tym roku szkolnym zwyciężyli:

• I miejsce zajęła Olga Piecz Vel Pieczyńska z klasy IIIc
  • II miejsce zajął Jakub Wiklak z klasy IIIf
  • III miejsce zajął Olivier Kapczyński z klasy IIIe
  • IV miejsce zajęła Sylwia Różycka z klasy IIb

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą rywalizację. Osoby, które zajęły cztery pierwsze miejsce otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Słowa podziękowania kierujemy do organizatorów imprezy (Zajcewa B., Mendelbaum M., Maślanka D., Dębowska B., Rosłaniec M.). Zwycięzcom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.