Trójbój lekkoatletyczny – dziewczyny z brązem!

Rok szkolny zbliża się ku końcowi, a nasza szkoła nie zwalnia tempa. W czwartek, 8. czerwca na stadionie AZS nasi uczniowie sięgneli po kolejny medal Mistrzostw Łodzi. Tym razem mieli szanse zaprezentować się nasi młodsi reprezentanci, roczniki klas IV i III. Jak to w tym roku częściej bywało znowu górą okazały się dziewczęta, które zdobyły brązowy medal. Bardzo dobrze startowała Julia Wiśniewska, która dwukrotnie stanęła indywidulanie na podium, w rzucie piłką palantową i klasyfikacji wielobojowej. Wśród chłopców wyróżnił się Stanisław Skibicki, który zdobył drugie miejsce w rzucie piłeczką palantową. Wraz z kolegami dało to 5. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Nasza reprezentacja startowała w składzie: Laura Potocka, Hanna Głowacka, Hanna Maciaszczyk, Hanna Wojnar, Iga Stanisławska, Julia Wiśniewska, Milena Ćwiek, Natalia Marcinkowska, Stanisław Skibicki, Jan Chodera, Mateusz Lewandowski, Mateusz Szaliński, Mateusz Urbanek, Nikodem Frontczak, Dominik Stanisławski i Antoni Trzeciak.