Po raz piąty „34” najlepszą szkołą podstawową w Łodzi!

W dniu 11 października 2022 roku odbyło się uroczyste podsumowanie szkolnego roku sportowego 2021/2022. W uroczystości brali udział zaproszeni goście – Pani Małgorzata Niemczyk – Posłanka na Sejm RP,  Pan Sylwester Pawłowski – Wiceprzewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łodzi.

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła po raz piąty została najlepszą podstawówką w Łodzi. Po raz pierwszy sportową klasyfikację wygraliśmy w roku szkolnym 2015/2016 i nie licząc dwuletniej pandemicznej przerwy (nie była prowadzona klasyfikacja) to właśnie uczniowie SP 34 gromadzą największą ilość punktów we wszystkich dyscyplinach. Brawa dla Was!

W ostatnim roku szkolnym na wyróżnienie zasłużyli nasi wybitni sportowcy absolwenci Aleksandra Balicka i Dominik Stanisławski, którzy odnosili sukcesy w wielu dyscyplinach. Ważne wysoko punktowane wyniki osiągnęli Laura Potocka, Mateusz Urbanek, Antoni Trzeciak, Maja Buczek, Tomasz Rzeńca, Alicja Młodzińska, Lena Zbróg, Nikola Szedzińska oraz Roksana Hankiewicz.