XXIX Finał WOŚP już za nami.

XXIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W tym roku przebiegał inaczej ze względu na pandemię. Jeszcze przed świętami stworzyliśmy Fabrykę Dobrych Uczynków, w której  można było coś przekazać, kupić i wpłacić na  szkolną e-skarbonkę. Na kanale Youtube można było oglądać popisy i występy naszych uczniów,  przedszkolaków z różnych placówek. Zorganizowana została również kawiarenka, w której pyszne ciasta, gorąca herbata, kawa i czekolada były wydawane na wynos. Dzięki hojności ludzi, zorganizowaliśmy Licytacje Fantów Live. Wolontariusze jak zawsze kwestowali w naszym mieście roznosząc dobrą energię i uśmiech. Dzień był wyjątkowo udany. Połączył wszystkich, którzy chcą pomagać innym.