XVII Maraton Pisania Listów Amnesty International

W tym roku Amnesty International organizuje XVII Maraton Pisania Listów. My też włączamy się w tę światową akcję!

Przez cały tydzień od 5 do 9 grudnia w naszej szkole odbywać się będą warsztaty i zajęcia, dotyczące praw człowieka.
W bibliotece szkolnej zostanie uruchomiony punkt, gdzie każdy będzie mógł napisać list w obronie bohatera, którym jest Fomusoh Ivo Feh lub bohaterki Annie Alfred.
W piątek 9 grudnia między 16 a 21 zapraszamy WSZYSTKICH CHĘTNYCH do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Będziemy pisać listy do Malawii i Kamerunu. Przyjdźmy do szkoły razem z dziećmi, innymi członkami rodziny, poznajmy bliżej historie naszych tegorocznych bohaterów i napiszmy list w obronie ich praw.

Doświadczenie Amnesty International pokazuje, że Maratony przynoszą oczekiwane rezultaty. Dlatego zachęcamy wszystkich! Zróbmy razem coś dobrego dla świata!

Więcej informacji o Maratonie i o wybranych przez nas bohaterach na stronie https://amnesty.org.pl/maraton/