Wygrany ćwierćfinał Szkolnych Mistrzostw Łodzi naszych siatkarek !

aaaa

W dniu 8 grudnia nasza szkoła była organizatorem etapu ćwierćfinałowego Szkolnych Mistrzostw Łodzi w minisiatkówce (Igrzyska Dzieci – roczniki 2005 i młodsze). Niestety spośród trzech szkół (SP 55, SP 65, SP 137), które miały wystąpić w tym turnieju, do Nas stawiła się tylko jedna – SP 137. Zatem obie szkoły w tej sytuacji miały zapewniony awans do następnej rundy, a mecz pomiędzy nimi miał jedynie ustalić z którego miejsca zostaną rozstawione dalej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 dla SP 34 (25-12, 25-13).

W etapie półfinałowym na pewno zmierzymy się z SP 184 i SP 48 oraz czekamy na trzecią szkołę z jednego z ćwierćfinałów.

Skład zwycięskiego zespołu: Julia Małecka, Natalia Berlińska, Michalina Grabarczyk, Sandra Piotrowska, Zofia Skowrońska, Julia Balicka, Natasza Szeliga, Julia Wiśniewska, Roksana Pruszkowska, Nikola Ratajczyk.

Opiekunem zespołu jest p. Marcin Sapiński.

Gratulujemy.