Ślubowanie klas pierwszych.

14 października 2021 r. zgodnie z tradycją naszej szkoły, odbyło się Ślubowanie Pierwszoklasistów. Już oficjalna część, podczas której został odśpiewany hymn Szkoły Podstawowej nr 34, pokazała, że mimo iż dzieci uczą się dopiero półtora miesiąca to są świetnie przygotowane. Każda z klas zaprezentowała swoje talenty w krótkim programie artystycznym. Rodzice i nauczyciele z błyskiem w oku patrzyli na roześmianych małych aktorów czasami wspierając ich oklaskami czy podśpiewując.
Obie Panie Dyrektor, po złożeniu Ślubowania przez dzieci, ochoczo chwyciły duże kolorowe kredki i pasowały każdego malucha na prawdziwego Pierwszoklasistę tym samym zapraszając najmłodszych uczniów do społeczności Szkoły Podstawowej nr 34.