Nasze Siatkarki znowu najlepsze !

W rozgrywanym w piątek 27 kwietnia Memoriale M. Radomskiego (wielokrotnego reprezentanta Polski w siatkówce oraz nauczyciela i trenera siatkówki w Szkole Podstawowej nr 91 w Łodzi) nasze uczennice okazały się najlepsze, wygrywając wszystkie swoje mecze.

Ich przeciwnikami były uczennice ze Szkół: SP 91 (organizator), SP 56 oraz SP 36.

Turniej rozgrywany był systemem szkolnych mistrzostw Łodzi, czyli do dwóch wygranych setów do 25 punktów, gdzie w każdym secie grał inny skład.

Najlepszą zawodniczką całego turnieju została wybrana również Nasza uczennica – Zosia Skowrońska z klasy VI d.

skład zwycięskiego zespołu: Julia Małecka (C), Sandra Piotrowska, Julia Balicka, Michalina Grabarczyk, Zosia Skowrońska, Amelia Wojtysiak, Natasza Szeliga, Amelia Gwadera i Ola Bednarek.

Gratulujemy zespołowi zwycięstwa w turnieju oraz Zosi nagrody indywidualnej 🙂

20180427_134009