Ferie w naszej szkole.

Ważnym wydarzeniem w naszej szkole jest organizacja wypoczynku zimowego dla dzieci. W tym roku również stanęłyśmy na wysokości zadania i zaprosiłyśmy do wspólnego spędzenia z nami czasu grupą 143 osób. Grupę stanowili w większości uczniowie klas I- IV uczęszczający na co dzień zarówno do naszej szkoły, jak i uczniowie z innych łódzkich szkół . W ramach zajęć dzieci miały okazję aktywnie spędzić z nami czas w godzinach od 08.00 do 16.00. Opiekę nad uczestnikami sprawowali nauczyciele naszej szkoły. Atrakcją tegorocznych ferii stanowiły zajęcia zorganizowane w łódzkich muzeach MS2 oraz Centralnym Muzeum Włókiennictwa połączone z warsztatami, wizyta w Parku Zabaw, w kinie, na kręgielni oraz aktywny udział w warsztatach dogoterapii. Uczestniczyliśmy również w bardzo ciekawych zajęciach decoupage przygotowanych przez pracowników Referatu Profilaktyki Społecznej Straży Miejskiej w Łodzi. Nasze ferie to nie tylko wyjścia do instytucji kultury naszego miasta, to również czas spędzony na ciekawych zajęciach organizowanych na terenie naszej szkoły. W pierwszym tygodniu ferii dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne, podczas których uczestnicy wykonywali piękne maski karnawałowe, w drugim tygodniu ferii odbywał się bal karnawałowy.

Wielkie podziękowania dla wyjątkowej całej kuchennej załogi, która zadbała o smaczne posiłki podczas zimowisk. Miło było wracać na pyszne obiady podawane zawsze z uśmiechem na twarzy.

Chciałybyśmy podziękować wszystkim dorosłym, którzy zaangażowali się w organizację zajęć podczas zimowisk.

A na koniec, jak co roku składamy wielkie podziękowania dla NASZYCH UCZESTNIKÓW za kreatywność, uśmiech i bardzo dobrą zabawę. Mam nadzieję, że spotkamy się za rok.

Zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć na naszego szkolnego facebooka oraz: https://photos.app.goo.gl/sKAU34EAzDHUv59x6

Organizatorki:

Melania Dominiak i Dorota Maślanka